Kohvile!

Tulge meie boksi!

Head lugejad, mul on rõõm paluda teid koogile ja kohvile! Peagi tõestame teile, et me oleme päriselt olemas ja teeme ka reaalselt neid kooke, mida te meie blogides pildi pealt vaatamas käite.

Toidublogijate pop-up kohvik Blogi 2 avab uksed 21. mail kell 12 Tartus Tasku keskuse esimese korruse aatriumis*.

Projektis osalevad lisaks siinkirjutajale:

Ülle Tiramisust ja Fata Morganast
Martiina Tegemisi-toimetusi
Kaare Koopatibi küpsetab
Liilia Köögitoimkond
Liisi Liisi blogi
Jaanika ja Signe Maitse asi
Laivi Seto külakost – loomise lugu
Merrit (ja Hummer) Abikelner Hummer

Lubadus kaasa lüüa sai antud veebruarikuus, mil kogu ettevõtmine näis veel piisavalt ohutus kauguses olevat ja pea oli pilgeni hoopis muid asju täis. Kohvik? Teeme ära. Video? Ahah, olgu peale. Kuni ühel heal päeval saabus e-kiri kaameramees Tomaselt, kes teatas, et nad nüüd tuleks hea meelega videoklippi tegema. Ei noh, mida?! Ma ei ole ju üldse veel moraalselt valmistunud ega midagi! Appi!

See filmimise osa nimelt tundus kõikse hullem (või ei, kõikse hullem oli kohtumine iseendaga ehk valmis klipi vaatamine). Küpsetada valmis 40-50 kooki – käkitegu. Seista ise leti taga ja neid müüa – pole probleemi. Suhelda inimestega – ei mingit küsimust. Aga toimetada uhkes üksinduses kaamera ees ja veel adekvaatset juttu ka rääkida, eriti ajal, mil isegi m i n u jaoks muutus üpris võimatuks teha nägu, et kõik on hästi… tohib, ma jätan vahele? Ei tohtinud, muidugi, tuli oma mugavustsoonist välja kobida ja teha nägu, et see kõik on jumalast normaalne. Päriselt ära ei peta, ebamugavustunne kostab häälest kätte (vähemalt neile, kes mind hästi tunnevad). Ja mis tegelikult muidugi üldse asjasse ei puutu – nii hallide juustega ma ka tavaliselt ei ole :P, ehkki tuleb tunnistada, et see on nüüdseks loomulik värv küll. Resümee – telekokaks ega filmistaariks ma ei kavatse pretendeerida, aga siin see šedööver on. Filmitud märtsikuus keset lund ja loppa, mil ükski täie mõistuse juures olev inimene Toomemäel pildistamas ega kiikumas ei käi :P.

Minu panus kohvikusse on Portugali sidrunikoogid e pastéis de nata (küll natuke teistsuguse valmistusviisiga, kui selles retseptis toodud). Kaneeliga, kõigile! Pakutavat on võimalik maitsta koha peal ning ka kaasa osta. Ettevõtmist korraldab MTÜ Maitseklubi eesotsas Aivar Hansoniga.

Kohtumiseni kohvikus Blogi 2!

*Kohvik on avatud kuni kauba lõppemiseni 🙂 Ilma kavatsuseta paanikat tekitada olgu repliigi korras mainitud, et analoogilisel üritusel Tallinnas müüdi kogu kaup läbi umbes tunni ajaga.

2 responses to “Kohvile!

  1. Ootan juba põnevusega.

    Meeldib

  2. mind filmiti ka antud ürituse raames ja kaameramees just rääkis, kuidas mul oli ilmaga vedanud võrreldes teistega. 26. aprillil oli kena soe kevadilm. Mul tuli see nii meelde, kui juutuubis Sinu lumisel platsil kiikumist vaatasin 🙂

    Sidrunikoogid on imehääd muidugi!

    Meeldib

Kommenteeri

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s